Uluslararası Kulüpler / AFC Şampiyonlar Ligi, Grup A   İlk Yarı Sonuç Durum
21:00 Esteghlal FC Al Shorta SC (Irq) - - Başlamadı
18:00 Shahr Khodro FC Al Hilal (Ksa) - - Başlamadı
21:00 Shabab Al Ahli Dubai Club FC Pakhtakor Tashkent - - Başlamadı
17:30 AE Larissa FC Giannina - - Başlamadı
18:30 Panathinaikos APO Levadeiakos FC - - Başlamadı
İngiltere / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Southampton Tottenham 1 - 1 2 - 5 Bitti
16:00 Newcastle Brighton - 0 - 2 61'
18:30 Chelsea Liverpool - - Başlamadı
21:00 Leicester Burnley - - Başlamadı
16:00 Stoke Bristol City 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
17:00 Rochdale Portsmouth - - Başlamadı
Almanya / Bundesliga   İlk Yarı Sonuç Durum
16:30 Leipzig Mainz - 2 - 0 30'
19:00 Wolfsburg B.Leverkusen - - Başlamadı
14:30 Furth Osnabruck 1 - 1 1 - 1 Bitti
14:30 Heidenheim E. Braunschweig 1 - 0 2 - 0 Bitti
14:30 Kiel Paderborn 0 - 0 1 - 0 Bitti
14:00 Ingolstadt Uerdingen 1 - 0 2 - 1 Bitti
15:00 Magdeburg Hallescher 0 - 2 0 - 2 58'
İspanya / LaLiga   İlk Yarı Sonuç Durum
03:00 A.Bilbao Barcelona - - Ertelendi
03:00 Levante A.Madrid - - Ertelendi
03:00 Sevilla Elche - - Ertelendi
17:00 Huesca Cadiz - - Başlamadı
19:30 Granada Alaves - - Başlamadı
19:30 R.Betis R.Valladolid - - Başlamadı
22:00 R.Sociedad R.Madrid - - Başlamadı
13:00 Lugo Leganes 0 - 1 2 - 1 Bitti
17:00 Espanyol Mallorca - - Başlamadı
19:15 Albacete Balompie SD Ponferradina - - Başlamadı
19:15 Cartagena Sporting Gijon - - Başlamadı
20:00 Almeira Zaragoza - - Ertelendi
20:00 Girona Logrones - - Ertelendi
21:30 Las Palmas Fuenlabrada - - Başlamadı
İtalya / Seri A   İlk Yarı Sonuç Durum
13:30 Parma Calcio Napoli 0 - 0 0 - 2 Bitti
16:00 Genoa Crotone 3 - 1 3 - 1 Devre Arası
19:00 Sassuolo Cagliari - - Başlamadı
21:45 Juventus Sampdoria - - Başlamadı
Fransa / Ligue 1   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Nice PSG 0 - 2 0 - 3 Bitti
16:00 Brest Lorient - 0 - 0 61'
16:00 Metz Reims - 1 - 1 61'
16:00 Montpellier Angers - 2 - 1 62'
16:00 Strasbourg Dijon 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
18:00 Nantes St.Etienne - - Başlamadı
22:00 Marsilya Lille - - Başlamadı
ABD / ABD MLS   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Atlanta Miami 1 - 2 1 - 2 Bitti
02:00 NY Metrostars FC Cincinnati 0 - 0 0 - 1 Bitti
02:00 V. Whitecaps Houston Dynamo - - İptal
02:30 Columbus Crew NY Metrostars - - İptal
02:30 Columbus Crew Nashville 0 - 0 2 - 0 Bitti
02:30 Dc United Toronto FC 1 - 1 2 - 2 Bitti
02:30 FC Cincinnati Philadelphia Union - - İptal
02:30 Orlando City SC Chicago Fire 2 - 0 4 - 1 Bitti
02:30 Orlando City SC New York City FC - - İptal
03:00 Houston Dynamo Minnesota United Fc 0 - 2 2 - 2 Bitti
03:00 Miami Montreal Impact - - İptal
03:00 Minnesota United Fc New England Revolution - - İptal
03:30 Sporting Kansas City Nashville - - İptal
04:00 Portland Timbers Toronto FC - - İptal
04:30 Real Salt Lake V. Whitecaps 0 - 0 1 - 2 Bitti
05:00 S. J. Earthquakes Real Salt Lake - - İptal
05:30 Los Angeles Galaxy Colorado Rapids 0 - 1 0 - 2 Bitti
05:30 Los Angeles Galaxy Colorado Rapids - - İptal
05:30 S. J. Earthquakes Portland Timbers 1 - 2 1 - 6 Bitti
00:00 FC Dallas Seattle Sounders - - İptal
20:00 Chicago Red Stars Sky Blue FC - - Başlamadı
22:00 Portland Thorns FC Utah Royals FC - - Başlamadı
00:30 Colorado Springs Switchbacks FC New Mexico United 1 - 1 2 - 1 Bitti
01:30 Loudoun United FC Pittsburgh Riverhounds 0 - 0 0 - 1 Bitti
02:00 Carolina Charlotte Indepedence 0 - 0 0 - 1 Bitti
02:30 Louisville City FC Memphis 901 FC 2 - 1 4 - 1 Bitti
03:00 Saint Louis FC Kansas City II 2 - 0 3 - 2 Bitti
04:00 Rio Grande Valley FC Tulsa - - Ertelendi
04:00 San Antonio FC OCK Energy FC 1 - 0 2 - 0 Bitti
04:30 El Paso Locomotive FC Real Monarchs SLC 1 - 0 1 - 0 Bitti
05:30 Phoenix Rising San Diego Loyal SC 1 - 3 2 - 3 Bitti
22:00 Austin Bold FC OCK Energy FC - - İptal
22:00 Kansas City II Atlanta Utd 2 - - İptal
22:00 Portland Timbers II El Paso Locomotive FC - - İptal
00:00 Philadelphia Hartford Athletic - - Başlamadı
Almanya / Regionalliga North, Group North   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 Saint Pauli (A) Flensburg 0 - 1 0 - 3 46'
16:00 SV DROCHTERSEN/ASSEL Heider - 0 - 0 59'
17:00 Kiel II Hansa Lüneburg - - Başlamadı
15:00 Havelse Oldenburg 1 - 1 1 - 1 46'
14:30 Babelsberg 03 Cottbus 0 - 0 0 - 1 Bitti
14:30 FSV Union Fuerstenwalde Optik Rathenow 2 - 0 5 - 1 Bitti
14:30 Hertha II FSV 63 Luckenwalde 0 - 1 1 - 2 Bitti
14:30 Viktoria Berlin SV Lichtenberg 47 0 - 0 2 - 0 Bitti
15:00 Aalen Alzenau 0 - 1 0 - 2 55'
15:00 S. Grossaspach Balingen 1 - 0 2 - 2 Bitti
15:00 B. Dortmund (A) Rot Weiss Essen 0 - 0 1 - 1 Bitti
Avusturya / Bundesliga   İlk Yarı Sonuç Durum
15:30 Hartberg WAC 0 - 0 0 - 2 32'
15:30 Trenkwalder Admira St. Pölten 0 - 4 0 - 4 32'
18:00 Austria Vien Josko Ried - - Başlamadı
11:30 FC Blau-Weiß Linz Austria Lustenau 4 - 1 5 - 2 Bitti
Avusturya / Bölgesel Lig Doğu   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 FC Mauerwerk Nordea Admira (A) - - Ertelendi
17:00 SC RÖTHIS Bregenz - - Başlamadı
18:00 Schwaz Imst 1933 - - Başlamadı
18:00 SV Telfs SVG Reichenau - - Başlamadı
Azerbaycan / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 Zira Sabah - - Başlamadı
19:15 Karabağ FK Neftchi - - Başlamadı
Belçika / Pro Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:30 Zulte Club Brugge 0 - 4 0 - 6 Bitti
17:00 Standart Liege KV Kortrijk - - Başlamadı
19:15 KRC Genk Yellow-Red Mechelen - - Başlamadı
21:45 FC Antpenwer Eupen - - Başlamadı
17:00 Lierse Kempenzonen NXT - - Başlamadı
21:00 VC Westerlo KMSK Deinze - - Ertelendi
Beyaz Rusya / Vysshaya Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
13:00 Isloch Dinamo Minsk 1 - 0 2 - 1 Bitti
15:00 FC Slutsk Bate Borisov 1 - 2 1 - 3 59'
17:00 Slavia Mozyr Shakhter Soligorsk - - Başlamadı
Bosna Hersek / Premiyer Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Tuzla Sarajevo - - Başlamadı
Brezilya / Brasileiro Seri A   İlk Yarı Sonuç Durum
01:00 Fortaleza EC CE SC Internacional RS 0 - 0 1 - 0 Bitti
01:00 Red Bull Bragantino SP Ceara SC CE 3 - 1 4 - 2 Bitti
03:00 AC Goianiense GO Atletico Mineiro MG 1 - 0 3 - 4 Bitti
22:00 Coritiba FC PR Vasco Gama - - Başlamadı
22:00 Gremio FB Porto Alegrense RS SE Palmeiras SP - - Başlamadı
01:00 AA Ponte Preta SP Operario Ferroviario EC PR 1 - 0 1 - 1 Bitti
03:00 CS Alagoano AL Cruzeiro EC MG 2 - 0 3 - 1 Bitti
03:00 Cuiaba EC MT Oeste FC SP 2 - 0 3 - 0 Bitti
17:00 Avai FC SC Sampaio Correa FC MA - - Başlamadı
01:00 Manaus Santa Cruz 0 - 0 0 - 0 Bitti
00:00 Clube Do Remo Botafogo - - Başlamadı
22:00 Boa Ituano FC SP - - Başlamadı
22:00 Brusque Sc Tombense - - Başlamadı
22:00 Ypiranga FC Criciuma SC - - Başlamadı
Bulgaristan / Birinci Profesyonel Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:45 ETAR 1924 VELIKO TARNOVO Lokomotiv Plovdiv - - Başlamadı
20:30 CSKA Sofya Ludogorets 1945 Razgrad - - Başlamadı
Çek Cumhuriyeti / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
16:30 FC Slovan Liberec MFK Karniva - 0 - 0 31'
16:30 FC ZBROJOVKA Brno SK Sigma Olomouc - 1 - 0 31'
19:00 AC Sparta Prag FC Fastav Zlin - - Başlamadı
17:30 FK Mas Taborsko FK Usti Nad Labem - - Başlamadı
17:30 FK Varnsdorf Blansko - - Başlamadı
17:30 Vlasim 1.SK Prostejov - - İptal
Çin / China League 1, Group A   İlk Yarı Sonuç Durum
11:00 Suzhou Jinfu Mongolia Zhongyou 0 - 0 0 - 0 Bitti
14:35 Taizhou Yuanda Chengdu Qianbao 0 - 0 1 - 2 Bitti
10:30 Guizhou Hengfeng Liaoning Shenyang U. 0 - 1 0 - 2 Bitti
14:35 Jiangxi Liansheng Fc Meizhou 0 - 0 0 - 4 Bitti
10:30 Nantong Zhiyun Changchun Yatai 0 - 0 0 - 0 Bitti
15:00 Sichuan Jiuniu Xinjiang Tianshan Leopard 0 - 0 0 - 0 58'
Danimarka / Danimarka Süper Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 Kopenhag Brondby IF 1 - 1 1 - 2 55'
15:00 Odense Boldklub FC Nordsjælland 0 - 0 1 - 1 56'
17:00 Randers AGF Aarhus - - Başlamadı
19:00 Vejle Sonderjyske - - Başlamadı
14:00 Bk Fremad Amager Hvidovre 2 - 0 4 - 0 Bitti
16:00 Hobro IK FC Fredericia - 3 - 0 61'
14:00 Thisted B93 Kopenhagen 0 - 0 0 - 1 Bitti
14:30 Holbaek Oure FA 0 - 1 0 - 2 Bitti
15:00 Naesby BK FC Sydvest 05 0 - 0 0 - 2 57'
14:00 Avarta Roskilde 1 - 1 2 - 2 Bitti
14:00 Slagelse Bi Hillerod 1 - 0 1 - 1 Bitti
Ekvador / LigaPro Primera A, Primera Etapa   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Emelec LDU Quito 0 - 1 1 - 1 Bitti
21:30 Uni Catolica Tecnico Uni - - Başlamadı
23:45 Guayaquil City El Nacional - - Başlamadı
20:00 CSD Macara Orense - - İptal
20:00 Cuenca Delfin Sc - - İptal
20:00 El Nacional Barcelona SC - - İptal
20:00 Emelec Tecnico Uni - - İptal
20:00 Guayaquil City Mushuc Runa - - İptal
20:00 Ind. del Valle Portoviejo - - İptal
20:00 LDU Quito Aucas - - İptal
20:00 Olmedo Uni Catolica - - İptal
Endonezya / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
11:30 Persib Bandung Psis Semarang - - Ertelendi
11:30 Tira-Persikabo Pusamania Borneo - - Ertelendi
14:30 Arema FC Persiraja Banda - - Ertelendi
14:30 Persita Persipura Jayapura - - Ertelendi
14:30 PSS Sleman Persela Lamongan - - Ertelendi
16:30 Madura United Persik Kediri - - Ertelendi
Estonya / Premium Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
13:00 Viljandi JK Tulevik Nomme Kalju - - İptal
15:00 FC Levadia Tallinn Nomme Kalju 1 - 1 2 - 1 60'
15:00 Tallinna Kalev Tartu - - İptal
19:00 Flora Tallinn Paide Flora - - Ertelendi
Fas / Botola, Fas Premier Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Raja Ittihad Tanger - - Başlamadı
21:15 Khemis Zemamra Wydad - - Başlamadı
23:30 Raja Casablanca Athletic DHJ Difaa Hassani Jdidi - - Başlamadı
Finlandiya / Veikkausliiga, 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
13:00 FC Honka HJK 0 - 0 0 - 0 Bitti
18:30 Rovaniem. Palloseura Kuopion Palloseura - - Başlamadı
15:00 SJK Akatemia Vaasa 0 - 1 1 - 1 Bitti
17:00 Ekenas Idrottsforening Ac Kajaani - - Başlamadı
17:00 MyPa Myllykoski FF Jaro - - Başlamadı
18:30 AC Oulu KPV Kokkola - - Başlamadı
18:30 IF Gnistan Musan Salama - - Başlamadı
18:30 Mikkelin Palloilijat KTP Kotka - - Ertelendi
Galler / Cymru Premier   İlk Yarı Sonuç Durum
16:30 Bala Town FC CEFN Druids AFC - 0 - 0 33'
16:30 Connah´s Quay Nomads FC Penybont - 0 - 0 28'
16:30 TNS Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC - 0 - 0 30'
Guatemala / Ulusal Lig, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
00:30 Coban Imperial Deportivo Sanarate 0 - 0 2 - 0 Bitti
20:00 Deportivo Achuapa Municipal - - Başlamadı
22:00 Xelaju Malacateco - - Başlamadı
Hırvatístan / 1. Hırvatistan Milli Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
20:05 Rijeka Hajduk Split - - Ertelendi
20:05 VSN Varazdin Osijek - - Başlamadı
Hollanda / Hollanda Eredivisie   İlk Yarı Sonuç Durum
13:15 Den Haag Groningen 0 - 1 0 - 1 Bitti
15:30 Feyenoord Twente 1 - 1 1 - 1 25'
15:30 Willem II Heracles 0 - 0 3 - 0 29'
17:45 Ajax Waalwijk - - Başlamadı
21:00 Nijmegen Almere City FC - - Başlamadı
İrlanda / İrlanda Premier Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Cork City FC Dundalk FC - - Ertelendi
İskoçya / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Hibernian Rangers 1 - 1 2 - 2 Bitti
17:00 Aberdeen Motherwell - - Başlamadı
İsrail / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
20:15 Hapoel Hadera Hapoel Beer Sheva FC - - Ertelendi
21:00 Bnei Sakhnin Maccabi Haifa FC - - Ertelendi
İsveç / Allsvenskan   İlk Yarı Sonuç Durum
15:30 AIK Hammarby IF 2 - 0 2 - 0 31'
15:30 Östersund FK Djurgarden 0 - 0 0 - 0 30'
18:30 Goteborg Kalmar - - Başlamadı
18:30 Norrköping Malmö - - Başlamadı
22:00 BK Hacken Djurgarden - - İptal
22:00 Elfsborg Goteborg - - İptal
22:00 IK Sirius FK Kalmar - - İptal
22:00 Malmö Falkenbergs FF - - İptal
22:00 Mjallby Örebrö - - İptal
22:00 Norrköping Hammarby IF - - İptal
22:00 Östersund FK AIK - - İptal
22:00 Varbergs Helsingborg - - İptal
15:30 Akropolis Halmstad 1 - 1 1 - 1 30'
15:30 Dalkurd IK Brage 0 - 0 0 - 1 30'
16:00 Degerfors IF Akropolis - - İptal
16:00 Eskilstuna Gais - - İptal
16:00 GIF Sundsvall Trelleborg - - İptal
16:00 Jönköping Södra Halmstad - - İptal
16:00 Ljungskile SK IK Brage - - İptal
16:00 Norrby IF Dalkurd - - İptal
16:00 Osters Vasteraas - - İptal
16:00 Umea Orgryte - - İptal
İsviçre / Süper Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 Basel 1893 FC Vaduz - - Başlamadı
17:00 FC Lausanne-Sport Servette - - Başlamadı
17:00 St. Gallen 1879 FC Sion - - Başlamadı
İzlanda / İzlanda Süper Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 B. Kopavogur Vikingur Reykjavik - - Ertelendi
17:00 FH Hafnarfjördur Reykjavik - - Ertelendi
17:00 Fjolnir Kopavogur - - Ertelendi
17:00 Fylkir Reykjavik Akranes - - Ertelendi
17:00 Grotta Stjarnan Gardabae - - Ertelendi
17:00 KA Akureyri Valur Reykjavik - - Ertelendi
Japonya / J-Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
12:00 Oita Trinata Yokohama FC 1 - 0 1 - 0 Bitti
13:00 FC Tokyo Vegalta Sendai 1 - 0 1 - 0 Bitti
13:00 Urawa Red Diamonds Kawasaki Frontale 0 - 1 0 - 3 Bitti
11:00 Machida Zelvia Omiya Ardija 0 - 0 0 - 0 Bitti
12:00 Machida Zelvia JEF United Ichihara Chiba - - İptal
12:00 Thespakusatsu Gunma V-Varen Nagasaki - - İptal
12:00 Tokyo Verdy Kyoto Sanga FC - - İptal
13:30 Thespakusatsu Gunma Ehime FC 0 - 0 1 - 0 Bitti
Kazakistan / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
12:00 FK Astana Sachtor Karagandy 0 - 0 1 - 1 Bitti
13:00 FC Ordabasy Tobol Kostanay - - Ertelendi
13:00 FK Astana Kairat Almaty - - Ertelendi
13:00 Kaisar Kyzylorda Kaspiy Aktau - - Ertelendi
15:00 Kaisar Kyzylorda FC Ordabasy 0 - 1 1 - 1 Bitti
Kıbrıs Rum Kesimi / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
18:30 Omonia Nicosia AEK Larnaka - - Başlamadı
19:30 Paralimni Apoel Nicosia - - Başlamadı
20:30 Anorthosis Famagusta Apollon Limassol - - Başlamadı
Kolombiya / Primera A, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
00:00 Deportes Pereira Independiente Santa Fe 1 - 1 1 - 2 Bitti
02:05 CD Alianza Petrolera Independiente Medellin 0 - 0 1 - 0 Bitti
04:10 Millonarios FC CD Once Caldas 1 - 2 1 - 3 Bitti
23:15 AD Pasto Jaguares de Cordoba - - Başlamadı
22:00 Fortaleza FC Llaneros FC - - Başlamadı
23:15 Boca Juniors de Cali Tigres FC - - Başlamadı
Kore Cumhuriyeti / K-Lig 1   İlk Yarı Sonuç Durum
09:00 FC Seoul Daegu FC 0 - 0 0 - 0 Bitti
09:00 Gangwon FC Suwon Bluewings 0 - 0 1 - 2 Bitti
09:00 Incheon United Ulsan Hyundai 0 - 1 0 - 1 Bitti
09:00 Jeonbuk Hyundai Motors Busan I Park 2 - 0 2 - 0 Bitti
09:00 Pohang Steelers Sangju Sangmu Phoenix 2 - 0 4 - 3 Bitti
09:00 Seongnam FC Gwangju FC 0 - 1 0 - 2 Bitti
10:00 FC Seoul Suwon Bluewings - - İptal
11:00 Jeonbuk Hyundai Motors Pohang Steelers - - İptal
13:00 Gangwon FC Seongnam FC - - İptal
11:00 Bucheon FC 1995 Jeonnam Dragons - - İptal
13:00 Suwon FC Daejeon Citizen FC - - İptal
Kosta Rika / Premier Lig, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
00:00 Sporting Deportivo Saprissa 0 - 0 1 - 2 Bitti
03:00 Santos Perez Zeledon 1 - 2 1 - 4 Bitti
05:00 Herediano Guadalupe 2 - 0 3 - 1 Bitti
00:00 Limon Fc Adr Jicaral - - Başlamadı
Kuzey Makedonya / 1. MFL   İlk Yarı Sonuç Durum
16:30 Belasica Strumica Pelister Bitola - 0 - 0 25'
16:30 FK Shkupi FK Renova - 1 - 1 31'
16:30 KF Şkendija Akademija Pandev - 0 - 0 33'
16:30 Sileks Kratovo Borec - 0 - 0 25'
Letonya / Virsliga   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 BFC Daugavpils FK Tukums 2000/TSS - - İptal
15:00 BFC Daugavpils FK Liepaja 0 - 1 0 - 4 58'
15:00 FK Metta / Lu FK Spartaks Jurmala 1 - 0 1 - 1 60'
15:00 FK Tukums 2000/TSS FK Jelgava 0 - 0 0 - 0 63'
16:00 FK Metta / Lu FK Jelgava - - İptal
17:00 FK Rigas Futbola Skola FK Ventspils - - Başlamadı
19:00 Riga FC Valmiera FK - - Başlamadı
Malezya / Süper Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Felda Pahang 2 - 1 2 - 1 Devre Arası
16:00 Melaka United Sa Petaling Jaya City 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
16:00 PDRM Perak - - Başlama Saati Ertelendi
Malta / Premier Lig, Ana Tur   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 Lija A Senglea Athletic - - Başlamadı
18:00 Tarxien Rainbows FC Balzan FC - - Başlamadı
22:15 Floriana FC Gzira United Fc - - Başlamadı
22:15 Sliema Wanderers Hibernians - - Başlamadı
Meksika / Liga MX, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
01:00 Atlas FC Pachucha 0 - 0 0 - 1 Bitti
03:00 Tigres Queretaro FC 0 - 0 3 - 0 Bitti
05:00 CF America Guadalajara Chivas 1 - 0 1 - 0 Bitti
20:00 Deportivo Toluca FC Club Santos Laguna - - Başlamadı
Mısır / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
18:30 El-Entag El-Harby El Gouna Fc - - Başlamadı
21:00 Al Mokawloon Al Arab Al İttihad Al Sakandary - - Başlamadı
Moldova / Divizia Nationala   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 FC Codru Lozova FC Sfintul Gheorghe 1 - 0 1 - 0 Devre Arası
Norveç / Elit Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Brann Bodo Glimt - - Başlamadı
19:00 Kristiansund BK Molde - - İptal
19:00 Odds BK Aalesund - - İptal
19:00 Rosenborg Bodo Glimt - - İptal
19:00 Rosenborg Haugesund - - Başlamadı
19:00 Sandefjord Stromsgodset - - Başlamadı
19:00 Sarpsborg 08 Mjondalen - - İptal
19:00 Stabaek Brann - - İptal
19:00 Start Kristiansund BK - - Başlamadı
19:00 Start Haugesund - - İptal
19:00 Stromsgodset Valerenga - - İptal
19:00 Viking Sandefjord - - İptal
19:00 Viking Aalesund - - Başlamadı
21:30 Odds BK Stabaek - - Başlamadı
19:00 Asane Fotball Kongsvinger - - İptal
19:00 Grorud IL Lillestrom - - İptal
19:00 Jerv Sandnes ULF - - İptal
19:00 Kfum Oslo Sogndal IL - - İptal
19:00 Oeygarden Hamarkameratene - - İptal
19:00 STORDALS/BLINK Raufoss - - İptal
19:00 Strommen Ullensaker / Kisa - - İptal
19:00 Tromso Ranheim - - İptal
15:30 Alta Skeid 0 - 1 0 - 1 28'
16:30 Tromsdalen Eidsvold - 0 - 1 29'
21:00 Hodd IL Valerenga (A) - - Başlamadı
15:00 Bryne FK Levanger 1 - 2 4 - 2 59'
16:00 Nardo Asker 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
Paraguay / Paraguay Primera Ligi, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
00:00 San Lorenzo General Diaz 0 - 0 2 - 1 Bitti
02:30 Olimpia Sportiva Luqueno 4 - 0 7 - 0 Bitti
00:00 Club Guarani Guairena - - Başlamadı
Peru / Primera Ligi, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Sporting Cristal Alianza UDH 1 - 0 2 - 1 Bitti
Polonya / Ekstraklasa   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Zaglebie Lubin Cracovia Krakow - 0 - 0 61'
18:30 Lech Posnan Warta Poznan - - Başlamadı
13:40 Korona Kielce Gornik Leczna 0 - 1 0 - 2 Bitti
14:00 Radomiak Radom Puszcza Niepolomice - - Ertelendi
Portekiz / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 Santa Clara Maritimo Madeira - - Başlamadı
20:30 Moreirense Sporting Farense - - Başlamadı
23:00 CD Tondela Rio Ave - - Başlamadı
13:15 Academica Estoril Praia 0 - 0 1 - 0 Bitti
Romanya / Romanya 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
16:30 FC Botosani Academica Clinceni - 0 - 0 27'
18:45 Uta Arad CSM Politehnica Iasi - - Başlamadı
21:30 FCSB Champions FC Arges - - Başlamadı
Rusya / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Arsenal Tula PFK Sochi 2 - 1 3 - 2 Bitti
14:00 Ufa CSKA Moskova 0 - 0 0 - 1 Bitti
16:30 Rubin Kazan FK Spartak Moskova - 0 - 2 31'
19:00 Lokomotiv Moskova Tambov - - Başlamadı
Sırbistan / Sırbistan Süper Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 FK Spartak Subotica FK Proleter Novi Sad - - Başlamadı
17:00 Novi Pazar FK Indija - - Başlamadı
17:00 Rad Ivanjica - - Başlamadı
20:00 Cajetina Partizan - - Başlamadı
22:00 FK Crvena Zvezda Vozdovac - - Başlamadı
Simulated Reality League / Bundesliga SRL   İlk Yarı Sonuç Durum
13:30 Leipzig SRL Mainz 05 SRL 0 - 1 1 - 1 Bitti
13:30 Wolfsburg SRL Bayer Leverkusen SRL 0 - 1 0 - 2 Bitti
08:00 FC Seoul SRL Daegu SRL 1 - 0 1 - 0 Bitti
08:00 Gangwon SRL Suwon BW SRL 3 - 0 3 - 0 Bitti
08:00 Incheon United SRL Ulsan Hyundai SRL 2 - 1 3 - 3 Bitti
08:00 Jeonbuk SRL Busan I Park SRL 1 - 1 2 - 1 Bitti
08:00 Pohang Steelers SRL Sangju Sangmu SRL 1 - 0 2 - 1 Bitti
08:00 Seongnam SRL Gwangju SRL 0 - 0 0 - 2 Bitti
11:00 Granada SRL Alaves 0 - 0 0 - 0 Bitti
11:00 Real Betis SRL Real Valladolid SRL 1 - 0 4 - 1 Bitti
11:00 Real Sociedad SRL Real Madrid SRL 0 - 0 0 - 1 Bitti
11:00 SD Huesca Srl Cadiz CF Srl 2 - 0 3 - 0 Bitti
13:00 Metz SRL Reims SRL 0 - 0 0 - 1 Bitti
13:00 Montpellier SRL Angers SRL 0 - 0 0 - 0 Bitti
13:00 Nantes SRL Saint-Etienne SRL 0 - 1 1 - 2 Bitti
13:00 Nice SRL PSG SRL 0 - 0 0 - 1 Bitti
13:00 Olymp. Marseille SRL Lille SRL 1 - 0 2 - 0 Bitti
13:00 Stade Brestois SRL FC Lorient Srl 1 - 0 3 - 1 Bitti
13:00 Strasbourg SRL Dijon SRL 1 - 0 1 - 2 Bitti
12:00 Chelsea SRL Liverpool SRL 0 - 2 1 - 3 Bitti
12:00 Leicester SRL Burnley SRL 2 - 0 2 - 1 Bitti
12:00 Newcastle SRL Brighton SRL 0 - 0 1 - 1 Bitti
12:00 Southampton SRL Tottenham SRL 0 - 0 0 - 1 Bitti
08:00 Arsenal Tula SRL Sochi SRL 1 - 0 2 - 0 Bitti
08:00 Lokomotiv Moscow SRL Tambov SRL 0 - 0 0 - 2 Bitti
08:00 Rubin Kazan SRL Spartak Moscow SRL 0 - 0 0 - 0 Bitti
08:00 UFA SRL CSKA Moscow SRL 0 - 0 0 - 2 Bitti
11:00 Genoa SRL FC Crotone Srl 0 - 1 2 - 1 Bitti
11:00 Juventus SRL Sampdoria SRL 2 - 0 4 - 0 Bitti
11:00 Parma SRL Napoli SRL 0 - 1 0 - 1 Bitti
11:00 Sassuolo SRL Cagliari SRL 2 - 3 4 - 3 Bitti
10:00 Basaksehir SRL Galatasaray SRL 1 - 1 1 - 1 Bitti
10:00 Buyuksehir Belediye Erzurumspor Srl Sivasspor SRL 1 - 0 1 - 0 Bitti
10:00 Gaziantep SRL Fatih Karagumruk SK Srl 1 - 0 1 - 0 Bitti
10:00 Kasimpasa SRL Caykur Rizespor SRL 2 - 0 3 - 1 Bitti
Singapur / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
12:30 Balestier Khalsa Lion City - - Ertelendi
12:30 Geylang International Tampines Rovers FC - - Ertelendi
Slovakya / Slovakya Süper Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 MSK Zilina SK Slovan Bratislava - - Başlamadı
20:00 FK Senica FC DAC 1904 Dunajska Streda - - Başlamadı
Slovenya / Slovenya 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 NK Domzale Sezana - - Başlamadı
19:00 Aluminij NK Olimpija Ljubljana - - Başlamadı
21:30 Mura Murska ND Gorica - - Başlamadı
Şili / Primera B   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 CD Deportes Valdivia Cobreloa - - Başlamadı
19:30 CD Santa Cruz Deportes Temuco - - Başlamadı
Tayland / Tayland 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Muan Thong United Samut Prakan City 0 - 0 0 - 0 Bitti
14:00 Sukhothai Rayong FC - - İptal
14:00 Trat FC Sukhothai 0 - 1 0 - 1 Bitti
15:00 Muan Thong United Chiangrai United - - İptal
15:00 Nakhon Ratchasima Chiangrai United 0 - 2 0 - 4 Bitti
15:00 Port FC Chonburi FC - - İptal
15:00 Prachuap FC Chonburi FC - - İptal
Türkiye / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Keçiörengücü Ankaraspor 1 - 0 2 - 0 Bitti
16:30 İstanbulspor Altay - 1 - 0 32'
19:00 Giresunspor Menemen - - Başlamadı
13:30 BB Erzurumspor Sivasspor 0 - 0 1 - 2 Bitti
16:00 Kasımpaşa Rizespor 1 - 0 1 - 0 Devre Arası
19:00 Başakşehir Galatasaray - - Başlamadı
19:00 Gaziantep Karagumruk - - Başlamadı
Türkiye / 2. Lig, Kırmızı Grup   İlk Yarı Sonuç Durum
15:30 Etimesgut Belediyespor Bodrum Belediye Bodrumspor 0 - 0 1 - 0 30'
15:30 Kastamonuspor Karacabey - - Başlamadı
15:30 K.Karabükspor Mamak 0 - 0 0 - 2 25'
15:30 Konyaspor Sakaryaspor 0 - 0 0 - 0 23'
15:30 Serik Pendikspor 0 - 0 1 - 0 23'
15:30 Tarsus İY Van Spor 0 - 0 0 - 1 25'
16:00 Eyüpspor Pazarspor 1 - 0 1 - 0 Devre Arası
16:00 Kırklarelispor Sivas Belediye Spor 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
16:00 Turgutluspor Kirsehir 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
15:30 Corum Manisa 1 - 2 1 - 2 25'
15:30 Demirspor Şanlıurfaspor 3 - 0 5 - 0 26'
15:30 Nigde Hacettepe 0 - 1 0 - 1 26'
16:00 Ergene Utas Usakspor A.s 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
16:00 Inegolspor Zonguldakspor 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
16:00 Sancaktepe Trabzon 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
19:00 Afyonspor Gumushanespor - - Başlamadı
19:00 Amed Erzincanspor - - Başlamadı
19:00 Kocaelispor Sarıyer - - Başlamadı
15:00 Hopaspor Edirnespor 2 - 0 2 - 1 53'
15:00 Malatya Yesilyurt Payasspor 0 - 1 1 - 1 53'
15:30 Nevsehir Fatsa 0 - 1 0 - 1 26'
16:00 Alemdag Spor Kemerspor 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
16:00 Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor Belediye Derincespor - 2 - 2 60'
16:00 Kızılcabölükspor Cankaya 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
16:00 Manisaspor Diyarbakir FK AS 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
19:00 1928 Bucaspor Ofspor - - Başlamadı
15:00 Kahta Agrispor 2 - 0 3 - 0 Bitti
15:00 Mardin Fosfat Tokatspor 1 - 0 4 - 0 53'
15:00 Yomraspor Darica 1 - 1 1 - 1 59'
15:30 Iskenderun Halide Edip Adıvarspor 0 - 0 0 - 0 21'
15:30 Karaman Belediyespor Tekirdağspor 0 - 0 0 - 0 26'
16:00 Büyükçekmece Tepecikspor Yozgatspor 1 - 0 1 - 0 Devre Arası
19:00 Fethiyespor Nazilli - - Başlamadı
15:00 Elazig Karakocan Arhavi Spor 0 - 0 0 - 1 53'
15:00 Erbaaspor Batman 1 - 1 1 - 1 54'
15:30 Altindagspor Sile 1 - 0 1 - 0 24'
16:00 Esenler Erokspor Somaspor 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
16:00 Gölcükspor Carsambaspor 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
16:00 Yalovaspor Çatalcaspor 1 - 3 1 - 3 Devre Arası
19:00 Isparta Karşıyaka - - Başlamadı
14:00 Kelkit Bergama Belediyespor 0 - 2 0 - 2 Bitti
15:00 52 Orduspor Kirikkale Buyuk 0 - 2 4 - 2 60'
15:00 Karakopru Silivrispor 1 - 0 1 - 1 56'
15:30 Alanya Kestelspor Kozanspor 1 - 1 3 - 1 33'
15:30 Düzcespor Muğlaspor 2 - 0 2 - 0 33'
16:00 Bursa Yildirim Adıyaman 1954 SK 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
16:00 Sultanbeyli Belediyespor Modafen 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
Ukrayna / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Ol. Donetsk Minaj 1 - 0 3 - 0 Bitti
17:00 FC Zorya Luhansk FC Shakhtar Donetsk - - Başlamadı
19:30 Rukh Lviv Kolos Kovalivka - - Başlamadı
Uruguay / Premier Lig, Apertura   İlk Yarı Sonuç Durum
01:45 Defensor Sporting Deportivo Maldonado 1 - 0 4 - 2 Bitti
19:00 Danubio CA Boston River - - Başlamadı
21:15 Progreso Montevideo Wanderers - - Başlamadı
23:30 CA Cerro Club Atletico Rentistas - - Başlamadı
Yunanistan / Süper Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
18:15 Lamia 1964 OFI Crete - - Başlamadı
20:30 Volos Aris - - Başlamadı