Uluslararası / Uluslararası Hazırlık Maçları, Kadınlar   İlk Yarı Sonuç Durum
12:30 Slovenya Slovakya - - Başlamadı
15:00 Macaristan Bosna Hersek - - Başlamadı
17:00 Almanya Norveç - - Başlamadı
17:00 İtalya İzlanda - - Başlamadı
19:30 Hollanda Avustralya - - Başlamadı
19:30 Polonya İsveç - - Başlamadı
20:00 İspanya Meksika - - Başlamadı
21:15 İngiltere Kanada - - Başlamadı
22:10 Fransa ABD - - Başlamadı
Uluslararası Kulüpler / UEFA Şampiyonlar Ligi, Eleme Turu   İlk Yarı Sonuç Durum
22:00 Chelsea Porto - - Başlamadı
22:00 PSG B.Münih - - Başlamadı
İngiltere / Championship   İlk Yarı Sonuç Durum
19:30 Huddersfield Town Bournemouth - - Başlamadı
20:00 S. Wednesday Swansea City - - Başlamadı
21:00 Rotherham United QPR - - Başlamadı
20:00 Crewe Alexandra Portsmouth - - Başlamadı
20:00 Wigan Sunderland - - Başlamadı
20:30 Wimbledon Ipswich Town - - Başlamadı
21:00 Blackpool Accrington Stanley - - Başlamadı
21:00 Doncaster Rovers Burton Albion - - Başlamadı
21:00 Lincoln City MK Dons - - Başlamadı
21:00 Oxford United Shrewsbury Town - - Başlamadı
21:00 Rochdale Swindon Town - - Başlamadı
20:30 Morecambe Scunthorpe - - Başlamadı
21:00 Barrow AFC Exeter City - - Başlamadı
21:00 Bradford City Crawley Town - - Başlamadı
21:00 Harrogate Leyton Orient - - Başlamadı
21:00 Newport County Carlisle United - - Başlamadı
21:00 Salford Bolton - - Başlamadı
21:00 Walsall Tranmere Rovers - - Başlamadı
19:45 Barnet Dover Athletic - - İptal
19:45 Macclesfield Town Hartlepool - - İptal
21:00 Dagenham Eastleigh - - Başlamadı
21:00 Halifax Town Wrexham - - Başlamadı
21:00 Solihull Moors Notts County - - Başlamadı
21:00 Stockport Kings Lynn Town - - Başlamadı
21:00 Sutton Torquay United - - Başlamadı
21:45 Chesterfield Boreham - - Başlamadı
21:45 Weymouth FC Aldershot - - Başlamadı
21:45 Woking Bromley - - Başlamadı
21:45 Yeovil Town Maidenhead - - Ertelendi
İtalya / Serie B   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 Cremonese Empoli - - Başlamadı
Fransa / Ulusal Lig, Fransa 3. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
21:00 Boulogne Sete - - Başlamadı
Almanya / Regionalliga Güneybatı   İlk Yarı Sonuç Durum
20:00 Elversberg E. Stadtallendorf - - Başlamadı
Arjantin / Primera Nacional,A Grubu   İlk Yarı Sonuç Durum
03:10 Club Almirante Brown Nueva Chicago - 1 - 0 50'
01:00 Atletico Lanus Newell´s 1 - 1 1 - 3 Bitti
01:00 CA Huracan CA Sarmiento 1 - 0 3 - 0 Bitti
03:15 Atletico Tucuman Velez Sarsfield - 1 - 0 46'
Avustralya / A-Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
12:05 Newcastle United Jets Perth Glory - - Başlamadı
Avusturya / 2. Liga   İlk Yarı Sonuç Durum
19:10 Amstetten SK Austria Klagenfurt - - Başlamadı
19:30 FAC Wien Vorwärts Steyr - - Başlamadı
19:30 Horn Wacker Innsbruck - - Başlamadı
19:30 KSV 1919 SV Lafnitz - - Başlamadı
21:25 Dornbirn Austria Lustenau - - Başlamadı
Brezilya / Brezilya Kupası   İlk Yarı Sonuç Durum
22:45 Paysandu CR Brasil AL - - Başlamadı
22:00 AD Atletico Gloriense SE AD Confianca SE - - Başlamadı
02:00 Sao Paulo Red Bull Bragantino SP 0 - 0 1 - 0 57'
Bulgaristan / Bulgaristan Kupası   İlk Yarı Sonuç Durum
18:30 PFK Slavya Sofya Kardzhali - - Başlamadı
Çek Cumhuriyeti / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
15:30 FK Pardubice 1 FC Slovacko - - Başlamadı
Ekvador / LigaPro Primera A, Primera Etapa   İlk Yarı Sonuç Durum
01:00 Barcelona SC Aucas - 2 - 0 Yarıda Kaldı
22:30 9 De Octubre FC Guayaquil City - - Başlamadı
Galler / Cymru Premier, Championship Round   İlk Yarı Sonuç Durum
21:45 Barry Town United FC TNS - - Başlamadı
21:45 Caernarfon Town FC Connah´s Quay Nomads FC - - Başlamadı
21:45 Penybont Bala Town FC - - Başlamadı
21:45 Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC Newtown - - Başlamadı
21:45 Flint Town United FC CEFN Druids AFC - - Başlamadı
21:45 Haverfordwest Aberystwyth Town FC - - Başlamadı
İrlanda / İrlanda Premier Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
21:45 Derry City Shamrock Rovers - - Başlamadı
İskoçya / İskoçya Championship Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
20:00 Dunfermline Athletic Dundee - - Başlamadı
21:00 Queen of The South Raith Rovers - - Başlamadı
21:00 Airdrieonians Forfar - - Başlamadı
21:00 Partick Thistle Clyde Bank - - Başlamadı
21:00 Albion Rovers Cowdenbeath - - Başlamadı
21:00 Edinburgh City Brechin - - Başlamadı
21:00 Queen´s Park Annan - - Başlamadı
21:00 Stenhousemuir Elgin City - - Başlamadı
21:00 Stirling Stranraer - - Başlamadı
İsveç / Superettan   İlk Yarı Sonuç Durum
20:00 GIF Sundsvall Helsingborg - - Başlamadı
İsviçre / Schweizer Kupası   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 FC Lugano Luzern - - Başlamadı
Kazakistan / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
11:00 Kyzylzhar Aktobe Lento - - Başlamadı
13:00 Sachtor Karagandy Akzhaiyk Uralsk - - Başlamadı
Kıbrıs Rum Kesimi / 1. Lig, Düşme Grubu   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Karmiotissa Achnas - - Başlamadı
Kolombiya / Primera A, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
04:00 CD Tolima CA Bucaramanga - - Başlamadı
Litvanya / A Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 FK Panevezys Hegelmann L. Kaunas - - Başlamadı
19:00 Banga Gargzdai Dainava Alytus - - Başlamadı
Meksika / Liga MX, Kapanış   İlk Yarı Sonuç Durum
05:00 Pachucha Puebla FC - - Başlamadı
Paraguay / Primera Division, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Club Guarani Club River Plate Asuncion 1 - 0 2 - 0 Bitti
Peru / Primera Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
21:15 Cusco Sport Boys - - Başlamadı
23:30 Binacio Alianza UDH - - Başlamadı
Portekiz / Portekiz 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
22:30 Mafra Casa Pia - - Başlamadı
Romanya / Romanya Kupası   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 FC Astra Ploieşti FC Dinamo Bükreş 1948 - - Başlamadı
Simulated Reality League / Copa Libertadores SRL   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 Santos SRL CA San Lorenzo Almagro Srl - - Başlamadı
16:00 Chelsea SRL Porto SRL - - Başlamadı
16:00 PSG SRL Bayern Munich SRL - - Başlamadı
Slovakya / Slovakya Kupası   İlk Yarı Sonuç Durum
14:30 Kosice AS Trencin - - Başlamadı
16:30 FC Vion Zlate Moravce - Vrable MSK Zilina - - Başlamadı
Slovenya / Slovenya 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
18:15 NK Olimpija Ljubljana Bravo - - Başlamadı
Şili / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
00:15 Curico Antofagasta 1 - 1 1 - 1 Bitti
00:00 U. Concepcion Santiago Morning 1 - 0 3 - 3 Bitti
Türkiye / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
13:30 Tuzlaspor Eskişehirspor - - Başlamadı
19:00 Altinordu Adana Demir - - Başlamadı
19:00 Giresunspor Keçiörengücü - - Başlamadı